روزنامه قانون

دردهای این زمانه تمامی ندارد و هر روز باید شاهد اهانت ها و هجمه ی پی در پی  قلم بدستان کج اندیش  جریان لیبرالی و استعماری به جریان انقلابی و ارزشی باشیم. یک روز تحت عنوان آزادی بیان، یک روز تحت عنوان حقوق زنان، روز دیگر ... و امروز هم با کلمه طییه شهید و شهادت، جریان انقلابی در طول تاریخ همواره زخم های زهر دار و هجمه ی سفیهان را تحمل نموده و  با مرهم صبر و شکیبایی و نیز وعده نصرت الهی، جراحت وارده به پیکره خود را التیایم بخشیده است.

حکایت آنچه گفته شد، به یادداشت اخیر روزنامه قانون منتسب به جریان اصلاح طلب که به علت نشراکاذیب، تشویش اذهان عمومی، انتشار مطالب خلاف عفت عمومی، اهانت شنیع به جریان انقلابی و اصولگرایی و... چندین مرحله سابقه توقیف و محکومیت در محاکم قضایی را در کارنامه سیاه و مفتضح خود دارد بر می گردد.

روزنامه معلوم الحال، این بار با بیرق شهید و شهادت، در اقدامی شرم آور و غیر انسانی، با چینش ناشیانه و احمقانه تحولات نظامی سوریه و عراق در یاداشتی سیاسی، تحت عنوان “ پشت صحنه یک شهادت” به صورت مکارانه به سب و اهانت جریان انقلابی و ارزشی پرداخته و در نتیجه گیری مزدورانه، ارگانها و نهادهای مرتبط با حضور مقتدرانه ایران در سوریه و عراق و مبارزه با جریان تکفیری و تروریستی را عامل اصلی اسارت و شهادت شهید حججی تفسیر نموده است.

نویسنده یادداشت به اصطلاح سیاسی، ـ شما بخوانید تخریب و اهانت ـ  با سپر قرارد دادن مقام متعالی شهید و شهادت، با روشی فریبکارانه، ضمن اتهام زنی به روسیه، حضور ائتلاف نظامی بین المللی به سرکردگی آمریکا در سوریه و عراق را مورد حمایت قرار داده و در اقدامی مفتضحانه  نهایت تلاش خود را به کار برده که این گونه به خواننده تلقی نماید، ایران می بایست، تحرکات خود در منطقه مناقشه را با آمریکا هماهنگ نماید، همان چیزی که آمریکا از بدو حضور در سوریه خواستار  مذاکره با ایران بوده است.

نگارنده یادداشت به اصطلاح سیاسی، در شتابزدگی ناشیانه، بجای همراهی با ملت غیور  و انقلابی ایران اسلامی با حماقت هر چه تمامتر و با صغری و کبری چیدن  تحولات چندماهه اخیر سوریه و عراق  به نقل از تحلیلگران آمریکایی در صدد انتقام از  نهادهای انقلابی مورد نظر را برآمده است تا شاید به خیال باطل خود بتواند از اشاعه فضای معنوی که از شهادت و صلابت حسینی شهید والامقام شهید حججی در آحاد جامعه انقلابی و غیر انقلابی بکاهد.

قلم به دستان استیکار جهانی به خوبی بدانند؛ انقلاب اسلامی سیاست اصولی و انقلابی خود را در مبارزه با تروریسم و جریان های افراطی و تکفیری در طول این سال‌ها دنبال کرده و بی‌تردید امروز آرامش، ثبات و امنیت کشور را مدیون شجاعت و رشادت مدافعان حرم، شهدای بزرگی مانند شهید حججی و سرداران بزرگ سپاه اسلام است.  بی‌تردید خدعه و توطئه شوم دشمنان  و آبشخوران داخلی و خارجی آنها، برای تضعیف خط مقدم مبارزه با جریان تکفیری به سرکردگی مرتجعین عرب و استکبار جهانی  محقق نخواهد شد.